10 let blogu eM pepa

eM pepa 10 let

eM pepa 10 let

Ve víru mého hektického života mi uniklo jedno významné výročí. Můj blog eM pepa existuje už deset let…

Pane jo!

Blahopřeji sám sobě, že jsem vydržel. Není to sice tak, jak jsem si původně představoval, ale to bych nemohl dělat nic jiného než psát.

Vedle psaní intenzivně sportuji, chodím do přírody, na prvním místě jsem měl nejspíš napsat i do práce, mám i rodinné starosti (a radosti). Takže to pořadí je vlastně úplně opačné a psaní je v současnosti na místě posledním. Přesto se mi daří ještě sem tam něco napsat. I když to jsou už „jen“ reportáže z mých cest.

Ano, původně tu bylo mnohem více témat. Většina z nich je nedokončených a nechávám je na mých stránkách jako veřejně přístupné nedodělky jen proto, že stále ještě v jejich dokončení věřím.

V posledních měsících se potýkám také s technickými problémy. Mnou používaný redakční systém se neustále aktualizuje, vylepšuje, ne vždy to ovšem skutečným vylepšením končí. Mnou používaná šablona je už nekompatibilní s posledními verzemi redakčního systému a některé pluginy v ní nefungují vůbec. Zmizela tak například možnost vkládání smajlíků do komentářů, zmizelo pokročilé stránkování, kdy čtenář mohl otevřít jakoukoli stránku mého blogu pouhým kliknutím. Zmizela i jedna kategorie komentářů. Budu si muset nejspíš vyčlenit mnoho času pro přechod na šablonu novou, která zas nějaký čas bude bez problémů fungovat.

Chci všem mým čtenářům a příznivcům poděkovat za přízeň. Věřím, že se s vámi prostřednictvím mého blogu budu setkávat i nadále.
pepa

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Krátké zprávy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: 10 let blogu eM pepa

  1. SV napsal:

    gratulacia!
    je to krasna a mudra blog!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *